Info o Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon - hodnocení a parametry

Informace: Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon Archiv Napoleon

Popis produktu: Party stůl Victorian je elegantní umělé ohniště s napájením na plynovou bombuOhniště má obdélníkový tvarZákladna Party stolu Victorian je hliníková, vrchní část je ze slitiny hliníku a bronzuIdeální pomocník pro vytvoření pohodové/romantické atmosféryParty stůl je vybaven nerezovým plynovým hořákem překrytým skleněnou drtíHořák dosahuje výkonu 11,7 kWParty Stůl Victorian používá elektronický systém zapalováníParty stůl má rozměr... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod GrilyKrby.cz nabízí zboží Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon za skvělou cenu 28 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Archiv na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon

Lukáš
Pro mé potřeby je Napoleon Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon skvělá volba v kategorii Archiv.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon od xkrát prověřeného e-shopu GrilyKrby.cz.


Honza
Na GrilyKrby.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon Napoleon - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon Napoleon na zahradu

Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon Archiv Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu GrilyKrby.cz Napoleon, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 28 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Napoleon
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Archiv


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu GrilyKrby.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon Archiv
Cena zboží
28 890 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » GrilyKrby.cz
Doručení Archiv Napoleon

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Obdélníkový Party stůl Victorian Napoleon) potřebujete dokumentaci od výrobce (Napoleon), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu GrilyKrby.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.