Info o Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm - hodnocení a parametry

Informace: Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm Nádoby a formy na pečení Orion

Popis produktu: Naprosto unikátní vzhled zapékacích forem z keramiky vás bude nutit péct doma skoro každý den ♥ Keramika výborně vede teplo a proto je pečení v keramice velmi ekonomické. Nádoby z keramiky mají dlouhou životnost a při správném zacházení Vám vydrží několik let. Je ale nutné dodržovat určité zásady manipulace s nádobím. Výrobek má velmi vysoké pnutí, nesnáší proto okamžité rychlé teplotní změny - tepelný šok. Mezi formou a dnem trouby musí být zajištěno proudění vzduchu, takže vždy pokládejte výrobek na mřížku. Je nutné dát studenou formu do studené trouby a pak teprve zapnout. Horkou formu po vyjmutí z trouby nikdy nepokládejte na kov, kámen, dlaždice - vždy jen na dřevěnou podložku. Formu lze použít v plynové, elektrické i horkovzdušné troubě. Čistíme ji snadno kartáčkem a horkou vodou, solí nebo octem při větším zašpinění, chemické prostředky nepoužíváme. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nádoby a formy na pečení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm skvělá volba v kategorii Nádoby a formy na pečení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm Orion na zahradu

Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm Nádoby a formy na pečení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 8592381128999 z výroby
- produkt je v kategorii Nádoby a formy na pečení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm Nádoby a formy na pečení
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nádoby a formy na pečení Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 8592381128999, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.