Info o Nůž na chleba Jean Dubost Olive - hodnocení a parametry

Informace: Nůž na chleba Jean Dubost Olive Nože Jean Dubost

Popis produktu: Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo. - Materiál: nerez ocel, olivové dřevo - Délka: 28 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nůž na chleba Jean Dubost Olive za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nůž na chleba Jean Dubost Olive

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Nůž na chleba Jean Dubost Olive skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nůž na chleba Jean Dubost Olive od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nůž na chleba Jean Dubost Olive}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nůž na chleba Jean Dubost Olive mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nůž na chleba Jean Dubost Olive Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nůž na chleba Jean Dubost Olive, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nůž na chleba Jean Dubost Olive Jean Dubost na zahradu

Nůž na chleba Jean Dubost Olive Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nůž na chleba Jean Dubost Olive i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nůž na chleba Jean Dubost Olive na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nůž na chleba Jean Dubost Olive Nože
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
28.02.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nůž na chleba Jean Dubost Olive) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.