Info o Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M - hodnocení a parametry

Informace: Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M Svítidla Nordic

Popis produktu:

Moderní nástěnné LED světlo Linie M poslouží jako ideální zdroj světla, ale také jako designový doplněk interiéru. Díky svému jednoduchému a minimalistickému designu se snadno kombinuje s ostatním nábytkem.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M za skvělou cenu 3 906 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M

Lukáš
Pro mé potřeby je Nordic Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M Nordic - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M Nordic na zahradu

Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Nordic, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 906 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nordic
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M Svítidla
Cena zboží
3 906 Kč
Dostupnost
(Skladem) 18.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Svítidla Nordic

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nordic Dřevěné nástěnné světlo Linie M) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nordic), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.