Info o Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 - hodnocení a parametry

Informace: Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 Nordic Nordic

Popis produktu:

Moderní černé závěsné světlo Pop 4 vnese do vašeho interiéru hravost a originální design. U světla Pop lze díky závěsnému systému nastavit výšku a polohu každého jednotlivého světla. Vybírejte ze dvou barevných variací tu, která bude vašemu domovu slušet nejvíce!

Pozn.: žárovky nejsou součástí balení.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 za skvělou cenu 7 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nordic na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4

Lukáš
Pro mé potřeby je Nordic Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 skvělá volba v kategorii Nordic.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 Nordic - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 Nordic na zahradu

Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 Nordic Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Nordic, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nordic
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nordic


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4 Nordic
Cena zboží
7 499 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Nordic Nordic

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nordic Černé kovové závěsné světlo Pop 4) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nordic), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.