Info o Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi - hodnocení a parametry

Informace: Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi Pohovky Nordic

Popis produktu:

Stylová rozkládací pohovka Skandi je pohovka s charakterem. Látkové čalounění a dřevěná podnož vytváří atraktivní kontrast, který dodává pohovce eleganci a osobitost. Díky příjemnému sedáku se budete vždy cítit pohodlně a komfortně. Pohovka Skandi bude skvělým dominantním prvkem v moderních interiérech.

Zobrazené čalounění ET80 Rich Inkoustově modrá, skupina 0

Pozn.:Zobrazená cena je za základní variantu čalounění (skupina 0)

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi za skvělou cenu 35 885 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi

Lukáš
Pro mé potřeby je Nordic Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi Nordic - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi Nordic na zahradu

Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Nordic, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 35 885 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nordic
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi Pohovky
Cena zboží
35 885 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky Nordic

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nordic Čalouněná rozkládací pohovka Skandi) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nordic), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.