Info o Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus - hodnocení a parametry

Informace: Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus Noční stolky Skandica

Popis produktu: Praktických odkládacích ploch není nikdy dost, a co teprve ve spojení s tak efektním designem. Noční stolek z kolekce Livia 2S Plus se pyšní velmi pečlivě zpracovaným masivním borovicovým dřevem. K dispozici má jeden užitečný a objemný šuplík, který pojme vaše cennosti a menší předměty. Může posloužit například k uložení oblíbené knížky, kterou rádi před spaním čtete. Nebo také na zásobu špuntů do uší, pokud je vaše drahá polovička nekorunovaným králem v hlubokém chrápá-ehm, oddechování. Stolek krásně dozdobí bytelnou postel ze stejné kolekce, která je k dispozici ve čtyřech základních velikostech. Péče je o tento kus nábytku velmi jednoduchá, stačí pravidelně otírat a zbavovat povrch nečistot a prachu. Pro zvýšení trvanlivosti a odolnosti dřeva můžete zvolit různé způsoby impregnace a různé přípravky určené pro péči o masivní dřevo. O ZNAČCE: SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti. Inspirace: Designéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním. Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné. Funkčnost: Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve studiu značky SKANDICA pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Designéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus za skvělou cenu 6 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Noční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus

Lukáš
Pro mé potřeby je Skandica Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus skvělá volba v kategorii Noční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus Skandica - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus Skandica na zahradu

Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus Noční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Skandica, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Skandica
- číslo EAN 5902273654834 z výroby
- produkt je v kategorii Noční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus Noční stolky
Cena zboží
6 399 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Noční stolky Skandica

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Noční stolek z masivního borovicového dřeva SKANDICA Livia 1S Plus) potřebujete dokumentaci od výrobce (Skandica), manuály 5902273654834, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.