Info o Nízká černá komoda Durbas Style - hodnocení a parametry

Informace: Nízká černá komoda Durbas Style Komody Durbas Style

Popis produktu: Toužíte po veselém a nevšedním vybavení vašeho domova, které vám jako mávnutím kouzelným proutkem vykouzlí úsměv na tváři? Pak jste tu správně. Designéři z rodinné značky Durbas přicházejí s rozkošnými, neobyčejnými komodami, které jsme si my v Bonami na první pohled zamilovali. Mají tři větší a čtyři menší zásuvky, do kterých uložíte všechny své oblíbené nezbytnosti - tak, aby váš interiér nepůsobil zahlceným dojmem, ale také tak, abyste je měli neustále po ruce. A ač to tak na první pohled možná nevypadá, je tenhle úžasný nábytek určený do všelijakých prostor - od pokojíčku vaší ratolesti přes váš obývací pokoj, ložnici, až po halu. Zkrátka a dobře, fantazii se meze nekladou a je jen na vás, kde vám bude tenhle kousek dělat radost! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nízká černá komoda Durbas Style za skvělou cenu 10 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nízká černá komoda Durbas Style

Lukáš
Pro mé potřeby je Durbas Style Nízká černá komoda Durbas Style skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nízká černá komoda Durbas Style od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nízká černá komoda Durbas Style}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nízká černá komoda Durbas Style mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nízká černá komoda Durbas Style Durbas Style - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nízká černá komoda Durbas Style, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nízká černá komoda Durbas Style Durbas Style na zahradu

Nízká černá komoda Durbas Style Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nízká černá komoda Durbas Style i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Durbas Style, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nízká černá komoda Durbas Style na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Durbas Style
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nízká černá komoda Durbas Style Komody
Cena zboží
10 199 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Komody Durbas Style

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nízká černá komoda Durbas Style) potřebujete dokumentaci od výrobce (Durbas Style), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.