Info o Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů - hodnocení a parametry

Informace: Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Proč světelný systém diLED? Jedná se o profesionální světelný systém vhodný pro vnitřní i venkovní použití s velkým důrazem kladeným nabezpečnost. LED diody jsou odolné proti otřesům, nevydávají teplo a mají životnost až 50 000 hodin. Diody použité v osvětlení diLED jsou ještě úspornější než klasické LED diody, příkon na 100 diod je pouhé 3 W. Největší výhodou diLED systému je, že si ho můžete přizpůsobit dle svých možností a představ. Tyto osvětlení lze na sebe napojovat až do rozšíření 2 000 diod ve spojení s daným typem trafa.   Technnické údaje: T přípojka 1 vstup, 2 výstupy pro venkovní použití možnost rozšíření až na 2000 LED diod se všemi diLED produkty   Obsah balení: diLED -T přípojka   PROPOJOVACÍ KABEL POUZE KE SVĚTELNÉMU SYSTÉMU DILED!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů za skvělou cenu 86 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů Nexos na zahradu

Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 86 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327191701 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů Vánoční dekorace
Cena zboží
86 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos diLED 2193 T přípojka pro systém LED světelných řetězů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327191701, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.