Info o Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé LED osvětlení Nexos

Popis produktu: Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky Tento krásný a elegantní okrasný stromeček je opravdu pěkný designový prvek, a to jak ve večerních hodinách, tak i  během dne. Strom vždy vykouzlí velice příjemné světlo, díky jemným kvítkům. Kvítky na stromě jsou odnímatelné. Na vnitřní použití.   Technické údaje velikost: 45cm LED: 48 diod osvětlení: teple bílá délka kabelu: 3m barva kabelu: černá napájení: IP 20 230V / ~ 50Hz 24V - GS spotřeba energie: A3, 0 V / 0,02 A = 2,9 W ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé za skvělou cenu 321 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé skvělá volba v kategorii LED osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé Nexos na zahradu

Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé LED osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 321 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327115295 z výroby
- produkt je v kategorii LED osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé LED osvětlení
Cena zboží
321 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení LED osvětlení Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 5978 Dekorativní LED osvětlení - strom s kvítky, teple bílé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327115295, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.