Info o Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: LED světelná koule - teple bílá - 12cm Tuto překrásnou světelnou kouli můžete použít na navození vánoční atmosféry nebo pro jakoukoli Vaší párty - meze představivosti se zde nekladou. Koule má 50 LED diod, které svítí teple bílým světlem. Dekorace je vhodná pouze pro použití ve vnitřních prostorech. LED diody jsou úspornější, nevyřazují teplo a jsou odolné proti otřesům.   Technické údaje průměr koule: 12cm materiál: plast LED: 50 diod osvětlení: teple bílé délka napájecího kabelu: 1,5m barva kabelu: bílá zásuvka: IP 20 230V ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm za skvělou cenu 256 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm Nexos na zahradu

Nexos 5967  Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 256 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327113468 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 5967  Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm Vánoční dekorace
Cena zboží
256 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 5967 Vánoční dekorace - Vánoční LED koule - 12 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327113468, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.