Info o Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Vánoční dekorativní osvětlení ve formě světelného řetězu s třpytivými hvězdami vnese do Vašeho domova krásné zimní kouzlo. Díky napájení na baterie nebudete limitováni tím, kam osvětlení umístit a vše závisí pouze na Vaší kreativitě. LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit téměř až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrn životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti). LED řetěz splňuje německé normy a je na něj vystaven certifikát bezpečnosti GS. Splňuje stupeň krytí IP 20, čímž je určen pouze pro vnitřní použití. Bez blikající funkce.   Technické údaje: 20 LED diod barva diody: teple bílá transparentní kabel délka napájecího kabelu: cca 0,3 m délka světelné části: cca 2,85 m celková délka: cca 3,15 m velikost hvězdy: průměr cca 6,5 cm rozestupy mezi hvězdami: cca 15 m ochrana: IP 20 (pouze pro vnitřní použití) napájení: baterie (2xAA baterie - nejsou součástí balení)   Obsah balení: 1 x dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé za skvělou cenu 258 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé Nexos na zahradu

Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 258 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327113949 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé Vánoční dekorace
Cena zboží
258 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 57423 Vánoční dekorativní osvětlení - třpytivé hvězdy - 20 LED teple bílé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327113949, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.