Info o Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: LED světelná koule vykouzlí nádhernou atmosféru o Vánocích, na párty či při intimních chvílích. Opravdu universální dekorace pro jakoukoli chvíli i místnost. Krásný dárek pro Vaše blízké.   Technické údaje: 1 LED dioda barva diody: náhodná barva barva koule: bílá průměr koule: 8 cm ochrana: IP 20 (pouze pro vnitřní použití) napájení: 3 x AG13 (jsou součátí balení)   Obsah balení: 1 x Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm náhodná barva vč. baterií ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá za skvělou cenu 57 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá Nexos na zahradu

Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 57 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327110818 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá Vánoční dekorace
Cena zboží
57 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 57392 Světelná dekorace - LED svítící koule - 8 cm teple bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327110818, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.