Info o Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Jistě znáte světelné kabely, které se používají především pro venkovní osvětlení domů. Vždy se Vám líbili, ale říkali jste si, že pro Váš balkon či terasu jsou příliš "velké"? V tom případě je tento MINI kabel přesně pro Vás. LED diody jsou schované v kabelu a ne umístěné na klasickém řetězu. Jistě oceníte také možnost časovače a 8 světelných funkcí a to všechno na dálkové ovládání. LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit téměř až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrn životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti). LED řetěz splňuje německé normy a je na něj vystaven certifikát bezpečnosti GS a splňuje stupeň krytí IP 44 (pro venkovní použití). 8 světelných funkcí - blikání v různých rychlostech, funkce stmívání apod.   Technické údaje: 50 LED diod barva diod: teple bílá transparentní kabel délka napájecího kabelu: cca 0,5 m délka světelné části: cca 5 m celková délka: cca 5,5 m ochrana: IP 44 (možné i pro venkovní použití) 6-hodinový časovač 8 světelných funkcí napájení: 3 x AA baterie (nejsou součástí balení)   Obsah balení: 1 x Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá 1 x dálkové ovládání ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá za skvělou cenu 247 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá Nexos na zahradu

Nexos  57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327112614 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos  57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá Vánoční dekorace
Cena zboží
247 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 57379 Vánoční LED osvětlení - MINI kabel - 5 m teple bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327112614, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.