Info o Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Už nikdy neměňte žárovky! LED technika vám to umožní. Jedna žárovka konvenčních světelných řetězů spotřebuje tolik energie, co celý řetěz LED diod. LED diody jsou navíc odolné vůči nárazům a nevytvářejí žádné teplo. Tento světelný řetěz se výborně hodí jako dekorace vašeho domu či zahrady. Díky pohonu na baterii máte při dekorování zcela volnou ruku, jelikož nemusíte přemýšlet nad tím, kde máte k dispozici zásuvku. Díky zabudovanému časovému spínači se můžete sami rozhodnout, kdy má vaše osvětlení sepnout. Jednoduše si tlačítkem navolíte čas, ve kterém se vaše dekorace rozsvítí. Nyní je uložen interval, v němž diody 6 hodin svítí a 18 hodin jsou vypnuté.   Technické údaje: barva světla: studená bílá průhledný kabel délka kabelu: cca 0,15 m rozteč: 10 cm celková délka: 3 m IP44 baterie provozovány časovačem 3xAA baterie GS - testovaná bezpečnost 30 LED   Obsah balení: 1x LED osvětlení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá za skvělou cenu 229 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá Nexos na zahradu

Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327114618 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá Vánoční dekorace
Cena zboží
229 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 39522 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, studená bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327114618, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.