Info o Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Tyto 3 obrázky na okno báječně podtrhnou slavnostní a romantickou atmosféru o vánočních svátcích. Absolutní poutač v období Vánoc. Povrch je potažený materiálem, který připomíná mráz. Figurky jsou opatřeny bílými diodami a na okno je můžete uchytit pomocí přísavek. Úspora energie - LED - můžete ušetřit až 90% elektrické energie ve srovnání s tradičními žárovkami.   Technické údaje: materiál: plast se zdrsněným vláknem, vrstva působí dojmem mrazového efektu průměr hvězdy: 19 cm, hloubka: 1 cm - 15 LED diod rozměry sněhuláka: 20 cm, 14 cm, hloubka: 1 cm - 15 LED diod rozměry soba: 20 cm, 14 cm, hloubka: 1 cm - 14 LED diod délka napájecího kabelu: cca 25 cm barva kabelu: transparentní barva LED: studená  bílá ochrana: IP 20 (pouze pro vnitřní použití) napájení: 3 x AAA (nejsou součástí balení)   Obsah balení: 3 x závěsná figurka - sněhulák, sob, hvězda ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST za skvělou cenu 357 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST Nexos na zahradu

Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 357 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327997143 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST Vánoční dekorace
Cena zboží
357 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 32549 Vánoční dekorace na okno - hvězda, sněhulák, sob - LED FROST) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327997143, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.