Info o Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Světelný řetěz s 50 LED diodami a časovým spínačem je určen pro vnitřní i venkovní použití. Už nikdy neměňte žárovky! LED technika vám to umožní. Jedna žárovka konvenčních světelných řetězů spotřebuje tolik energie, co celý řetěz LED diod. LED diody jsou navíc odolné vůči nárazům a nevytvářejí žádné teplo. Tento světelný řetěz se výborně hodí jako dekorace vašeho domu či zahrady. Díky pohonu na baterii máte při dekorování zcela volnou ruku, jelikož nemusíte přemýšlet nad tím, kde máte k dispozici zásuvku. Díky zabudovanému časovému spínači se můžete sami rozhodnout, kdy má vaše osvětlení sepnout. Jednoduše si tlačítkem navolíte čas, ve kterém se vaše dekorace rozsvítí. Nyní je uložen interval, v němž diody 6 hodin svítí a 18 hodin jsou vypnuté.   Technické údaje: vzdálenost LED diod: 10 cm napájecí kabel: 15 cm celková délka:  cca 5 m IP44 pro venkovní užití průhledný kabel časový spínač světelné efekty: pouze svítí řetězy nejde napojovat   Obsah balení: 1x světelný řetěz s 50 LED diodami ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod za skvělou cenu 210 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod Nexos na zahradu

Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 210 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327114632 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod Vánoční dekorace
Cena zboží
210 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 2141 Vánoční LED osvětlení 5 m - studeně bílé, 50 diod) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327114632, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.