Info o Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Světelný řetěz - vánoční stromky - studeně bílý Toto krásné dekorativní osvětlení vykouzlí ve Vašem domově vánoční atmosféru. Díky LED technologii nebudete muset nikdy měnit žárovky, svíčnky na řetězu jsou odolné proti nárazům a nevyzařují teplo. Světelný řetěz se skládá z malých vánočních stromečků, které svítí studeně bílým světlem pomocí 20 diod a je napájen z baterií. Vhodný pouze pro vnitřní použití.   Technické údaje celková délka kabelu: 1,80m LED: 20 diod osvětlení: studeně bílá délka napájecího kabelu: cca 0,25m barva napájecího kabelu: transparentní rozestupy mezi stromky: 8cm napájení: 3xAA baterie spotřeba energie: 3,0 V / 0,02 A = 1,2 W ochrana napájení: IP20 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé za skvělou cenu 138 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé Nexos na zahradu

Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 138 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327115639 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé Vánoční dekorace
Cena zboží
138 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 1368 Vánoční osvětlení - vánoční stromky - studeně bílé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327115639, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.