Info o Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Vánoční dekorace - girlanda 2,7 m Tato světelná girlanda zkrášlí váš domov ve vánočním období. Ozdobte si okno, krb, skříň, poličky - vaší fantazii se meze nekladou.   Technické údaje: Délka: cca 2.70 m Šířka: 23 cm Délka napájecího kabelu: 1.4 m Zelený kabel 230V ~ 50Hz, 29,4 W 35 mikro-žárovek 7V, 0,84 W Určeno pouze pro vnitřní použití   Obsah balení: 1 x vánoční girlanda s osvětlením ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu za skvělou cenu 242 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu Nexos na zahradu

Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 242 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327119095 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu Vánoční dekorace
Cena zboží
242 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 1116 Dokonalá vánoční světelná girlanda pro vnitřní výzdobu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327119095, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.