Info o Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m - hodnocení a parametry

Informace: Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Vánoční dekorativní Garth LED osvětlení Modře svítící hvězdy báječně podtrhnou slavnostní a romantickou atmosféru o vánočních svátcích. Osvětlení je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Délka světelné části je dlouhá 4m. S tímto LED světelným řetězem ušetříte až 80 % energie oproti běžným žárovkám. Technické údaje: Průhledný kabel Délka napájecího kabelu: cca 10 m Délka světelné části: cca 4m Celková délka: cca 14 m Vzdálenost mezi světly: 10 cm Průměr hvězdy: 5 cm 40 LED diod po 3,0 V / 0,02 A = 2,4 W spotřeba energie Trafo IP 44 230 V / 30 V ~ 50 Hz - GS - test bezpečnosti Obsah balení: Vánoční dekorativní LED osvětlení Napájení        ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m za skvělou cenu 326 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m Nexos na zahradu

Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 326 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025327114229 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m Vánoční dekorace
Cena zboží
326 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nexos 1006 Vánoční LED osvětlení - hvězdy modré 4 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025327114229, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.