Info o NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza - hodnocení a parametry

Informace: NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza Zahradní chemie Neudorff

Popis produktu: Přípravek NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza: V místech, kde nelze použít sprej proti hmyzu, oceníte tzv. mravenčí bufet. Jedná se o nádobky s účinnou látkou, kterou si hladoví mravenci odnáší do svých obydlí. Látkou se celá kolonie krmí a během jednoho až dvou týdnů je vyhubena. Balení obsahuje dvě dózy a 20 ml hubícího roztoku. Jako účinná látka zde působí spinosad. Klíčové vlastnostibiologické hubeníneškodí přírodnímu prostředíněkolikanásobně využitelný dávkovačlátku si vnášejí do společenství sami mravenci - cílený účinek ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza za skvělou cenu 169 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza

Lukáš
Pro mé potřeby je Neudorff NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza skvělá volba v kategorii Zahradní chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza Neudorff - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza Neudorff na zahradu

NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza Zahradní chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Neudorff, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 169 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Neudorff
- číslo EAN 4005240183892 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza Zahradní chemie
Cena zboží
169 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní chemie Neudorff

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (NEUDORFF Loxiran - mravenčí bufet 2 x dóza) potřebujete dokumentaci od výrobce (Neudorff), manuály 4005240183892, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.