Info o Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm Ruční nástroje Orion

Popis produktu: Tento teploměr je nutností každého kuchtíka, který chce dosáhnout perfektního výsledku při pečení masa. Navíc je vyroben z nerezové oceli a svou velikostí zapadne do jakéhokoliv šuplíku. Společnost Orion byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Snahou společnosti Orion je podporovat český trh a české výrobce kvalitních výrobků ze skla, plastu, nerezu, smaltu a dalších materiálů. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm Orion na zahradu

Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 8592381152925 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm Ruční nástroje
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nerezový teploměr na pečení masa Orion Grill, délka 33 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 8592381152925, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.