Info o Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem - hodnocení a parametry

Informace: Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Odkládací stolek DUTCHBONE Niwas zaujme svou praktičností a unikátností vintage stylu. Nerezová zlatavě žlutá konstrukce zajišťuje odolnost a komfort. Díky odnímatelnému podnosu bude skvělým pomocníkem při čekaných i nečekaných návštěvách. Dalším bonusem je také praktická mřížka, sloužící jako úložiště pro časopisy či oblíbenou knížku. Niwas bude dokonale ladit s přírodními vašeho interiéru. Stolek se také skvěle hodí k sérii Sir William.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem za skvělou cenu 3 798 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem Dutchbone na zahradu

Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 798 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548048409 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem Konferenční stolky
Cena zboží
3 798 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nerezový odkládací stolek DUTCHBONE Niwas s odnímatelným podnosem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548048409, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.