Info o Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm Ruční nástroje Orion

Popis produktu: Praktické ruční nástroje, které by neměly chybět v žádné domácnosti, představuje Orion. Pozvěte si tyto nezbytnosti i k sobě domů. O Značce: Společnost Orion byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Snahou společnosti Orion je podporovat český trh a české výrobce kvalitních výrobků ze skla, plastu, nerezu, smaltu a dalších materiálů. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm za skvělou cenu 129 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm Orion na zahradu

Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 129 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 8592381118815 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm Ruční nástroje
Cena zboží
129 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nerezová obracečka Orion Iris, délka 27 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 8592381118815, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.