Info o Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm Stolové podnože

Popis produktu:

Vysoce kvalitní celokovová stolová podnož vyrobená z nerezové oceli vhodná jako podstavec pro jídelní stoly, bistro stolečky či restaurační a kavárenské stoly. Stolová podnož se skládá z montážní plotny čtvercového tvaru pro upevnění stolové desky, 2x stolová noha a těžké obdélníkové základny pro vysokou stabilitu. Díky spodní pogumované části stojanu nehrozí poškrábání podlahy ani podkluzování stolku.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm za skvělou cenu 2 400 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolové podnože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm skvělá volba v kategorii Stolové podnože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm na zahradu

Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm Stolové podnože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 400 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Stolové podnože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm Stolové podnože
Cena zboží
2 400 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Stolové podnože

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nerezová dvojitá stolová podnož 40 x 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.