Info o Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm Věšáky, háčky a stojany We Do Wood

Popis produktu: Vytvořte si svůj vlastní věšák na míru!

Jednotlivé háčky můžete po nástěnné desce jednoduše posouvat dle libosti.

Nikdy se vám tak nestane, že budete mít na věšáku málo místa.

O bambusu Moso
Bambusový nábytek a doplňky jsme si v Bonami pro jeho vlastnosti naprosto zamilovali. A proč že je vlastně bambus Moso tak skvělý?

● díky vysoké spotřebě dusíku zabraňuje znečištění vody
● než doroste do plné výšky trvá to to pouhé 4 roky
● spotřebuje o 2/3 více oxidu uhličitého a uvolní o 1/3 více kyslíku než běžný strom
● po první výsadbě neustále samovolně klíčí (bez chemikálií, pesticidů, herbicidů a hnojiv)
● kořenový systém zadržuje v půdě větší množství vody

Umíte si představit ohleduplnější materiál k naší matičce Zemi? ♥

WE DO WOOD
Tato dánská značka své výrobky zhotovuje z kvalitních bambusových travin Moso.

Následnou úpravu provádí bez zbytečného přídavku lepidel a užívá nejnižší množství formaldehydu v nábytkářském průmyslu.

Každý kousek je pak převážen zcela rozložený, což minimalizuje obalové materiály a snižuje výsledný objem přepravy.

We Do Wood totiž věří, že etika a estetika mohou jít ruku v ruce. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm za skvělou cenu 3 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Věšáky, háčky a stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je We Do Wood Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm skvělá volba v kategorii Věšáky, háčky a stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm We Do Wood - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm We Do Wood na zahradu

Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm Věšáky, háčky a stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz We Do Wood, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce We Do Wood
- číslo EAN 5702030601602 z výroby
- produkt je v kategorii Věšáky, háčky a stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm Věšáky, háčky a stojany
Cena zboží
3 399 Kč
Dostupnost
24.01.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Věšáky, háčky a stojany We Do Wood

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nástěnný variabilní věšák z bambusu Moso We Do Wood Scoreboard, výška 36 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (We Do Wood), manuály 5702030601602, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.