Info o Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag - hodnocení a parametry

Informace: Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag Zrcadla PT LIVING

Popis produktu: Usmějte se na sebe do zrcadla každé ráno. Pozitivní vztah k sobě se kladně projeví i na vztazích s okolím, ale i na vaší úspěšnosti. Tento kousek bude dodávat slušivý šmrnc nejen vaší tváří, ale i celému interiéru. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag za skvělou cenu 2 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zrcadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag skvělá volba v kategorii Zrcadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag PT LIVING na zahradu

Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag Zrcadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302663734 z výroby
- produkt je v kategorii Zrcadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag Zrcadla
Cena zboží
2 399 Kč
Dostupnost
29.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zrcadla PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Tag) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302663734, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.