Info o Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm Hodiny a budíky Kitchen Craft

Popis produktu: Posaďte se a zasněte se, jaké by to bylo vrátit se do minulosti? Podívejte se na to z pohledu britské značky Kitchen Craft, která dala vzniknout krásné pastelové kolekci Living Nostalgia, kde si vzala z minulosti jen to nejlepší a přidala k tomu šmrncovní moderní nádech. Kdykoliv se tak na hodiny podíváte, vždy oceníte jejich jedinečnou krásu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm za skvělou cenu 989 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny a budíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm skvělá volba v kategorii Hodiny a budíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm Kitchen Craft na zahradu

Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm Hodiny a budíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 989 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250608840 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny a budíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm Hodiny a budíky
Cena zboží
989 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hodiny a budíky Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nástěnné hodiny Kitchen Craft Living Nostalgia Grey, ⌀ 25,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250608840, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.