Info o Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm Tapety a nálepky Dekornik

Popis produktu: Konec nudným zdím. Polepte vašim dětem pokoj nádhernými samolepkami od značky Dekornik, který se pyšní snadnou manipulací a vysoce kvalitními materiály. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm za skvělou cenu 1 309 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dekornik Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm Dekornik - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm Dekornik na zahradu

Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Dekornik, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 309 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dekornik
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm Tapety a nálepky
Cena zboží
1 309 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Dekornik

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nástěnná samolepka Dekornik Circus Light Blue, 72 x 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dekornik), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.