Info o Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine - hodnocení a parametry

Informace: Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine Police Bonami

Popis produktu: Tato police je ideálním doplňkem do předsíni, ve kterých není místa nazbyt. Kromě své praktické funkce ale potěší i nápaditým designem, který dává najevo hezky zpracovaný dřevěný materiál. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine za skvělou cenu 1 769 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine Bonami na zahradu

Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 769 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875311662 z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine Police
Cena zboží
1 769 Kč
Dostupnost
06.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nástěnná police s háčky z borovicového dřeva Kofin Pine) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875311662, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.