Info o Nárazník okenní - Lesk nerez - hodnocení a parametry

Informace: Nárazník okenní - Lesk nerez Štítové kování Rostex

Popis produktu: Nárazník okenní vnější okenní kování zamezuje vzájemnému nárazu okenních křídel u dvojitých skel   Povrchová úprava Lesk nerez Ti   Dokumenty ke stažení Popis povrchových úprav... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Nárazník okenní - Lesk nerez za skvělou cenu 82 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Štítové kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nárazník okenní - Lesk nerez

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Nárazník okenní - Lesk nerez skvělá volba v kategorii Štítové kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nárazník okenní - Lesk nerez od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nárazník okenní - Lesk nerez}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nárazník okenní - Lesk nerez mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nárazník okenní - Lesk nerez Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nárazník okenní - Lesk nerez, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nárazník okenní - Lesk nerez Rostex na zahradu

Nárazník okenní - Lesk nerez Štítové kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nárazník okenní - Lesk nerez i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 82 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nárazník okenní - Lesk nerez na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Štítové kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nárazník okenní - Lesk nerez Štítové kování
Cena zboží
82 Kč
Dostupnost
21.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Štítové kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nárazník okenní - Lesk nerez) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.