Info o Náramek přežití 3v1 - černá - hodnocení a parametry

Informace: Náramek přežití 3v1 - černá Gadgets Kokiska

Popis produktu: Buďte vždy připraven na extrémní situace! Tento náramek sice vypadá jako obyčejná elegantní ozdoba na zápěstí, ale skrývá v sobě funkce, které Vám umožní přežití téměř kdekoliv v divočině! Je vytvořený ze smotaného 3,6 metrového padacího lana, s jehož pomocí si mimo jiné budete moct svázat přístřeší z větví, píšťalkou přivoláte pomoc nebo varujete ostatní před nebezpečím a křesadlo a ocílka Vám zase pomohou vykřesat oheň, který Vás udrží v teple a ještě si na něm budete moct připravit potravu.S tímto náramkem přežijete i v džungli, a ještě budete elegantní! Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností 3,6 m padákového lana Křesadlo a ocílka pro vykřesání ohně Nouzová píšťalka Délka náramku: 25 cm Šířka náramku: 2,6 cm1 x Náramek přežití 3v1... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Náramek přežití 3v1 - černá za skvělou cenu 167 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Gadgets na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Náramek přežití 3v1 - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Náramek přežití 3v1 - černá skvělá volba v kategorii Gadgets.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Náramek přežití 3v1 - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Náramek přežití 3v1 - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Náramek přežití 3v1 - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Náramek přežití 3v1 - černá Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Náramek přežití 3v1 - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Náramek přežití 3v1 - černá Kokiska na zahradu

Náramek přežití 3v1 - černá Gadgets Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Náramek přežití 3v1 - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 167 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Náramek přežití 3v1 - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Gadgets


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Náramek přežití 3v1 - černá Gadgets
Cena zboží
167 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Gadgets Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Náramek přežití 3v1 - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.