Info o Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation - hodnocení a parametry

Informace: Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Křesla Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Křeslo od francouzské značky Stella Cadente je pohodlný kousek, který se nebojí retro stylu. Bylo navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Jeho tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Křeslo je vyrobeno z polyesterové textilie a je vypolstrováno kvalitní pěnou. Jeho posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak je pro něj důležité poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation za skvělou cenu 9 509 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 509 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641450839 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Křesla
Cena zboží
9 509 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Námořnicky modré křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Constellation) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641450839, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.