Info o Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison - hodnocení a parametry

Informace: Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Stella Cadente, to je francouzská značka, jejíž pohovka s lenoškou je zajímavým spojením jednoduchosti s dotykem retro stylu. Harmonie tvarů a příjemný pocit z posezení jsou sladěnou dvojicí, díky které je pohovka perfektním doplňkem do každého obývacího pokoje. Potah laděný do trendy barev je vyroben z polyesteru a výplň tvoří kvalitní a stabilní pěna, která je zárukou pohodlného posezení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison za skvělou cenu 21 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 21 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641439339 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison Pohovky
Cena zboží
21 490 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Namořnicky modrá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison , levý rohMaison) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641439339, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.