Info o Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny - hodnocení a parametry

Informace: Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny Zpracování potravin Esence

Popis produktu: Kniha Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny:Zdravé a chutné klíčky dodají každému jídlu pořádnou porci energie. Jsou nabité vlákninou a bílkovinami, ale zároveň mají málo tuku. Nyní si je díky této knize můžete lehce pěstovat doma, na okenním parapetu, na balkoně, zkrátka kdekoli máte trochu místa. Navíc se rovnou můžete inspirovat 20 lákavými recepty na rychlá a chutná jídla.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zpracování potravin na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny skvělá volba v kategorii Zpracování potravin.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny Esence na zahradu

Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny Zpracování potravin Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075494795 z výroby
- produkt je v kategorii Zpracování potravin


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny Zpracování potravin
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zpracování potravin Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Naklíčeno!: Semínka, obilniny a luštěniny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075494795, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.