Info o Nádoba na salát 2-Go - hodnocení a parametry

Informace: Nádoba na salát 2-Go Dózy na potraviny Kokiska

Popis produktu: Nádoba na salát 2-Go Salát patří k nejoblíbenějším zdravým a lehkým hlavním jídlům: také na cestách se nemusíte vzdát této zdravé, čerstvé a křupavé alternativy k obloženému chlebu či housce. Praktická a hezká nádoba na salát 2 GO přenese nejen salát, mrkev, okurku, jablko, fenykl, bobule a ořechy, ale také francouzskýdresink, ocet a olej a jogurtové dipy a to odděleně. Přestávka na oběd v kanceláři, piknik na louce, kempování nebo večeře na pláži budou s těmito kombinovanými salátovými nádobami praktickým potěšením.Ve víku průhledné salátové nádoby je malá červená dresinková nádoba. Víko, velké i malé nádoby můžou být rozebrány: pak můžete jednoduše vylít dresink do velké nádoby, uzavřít a protřepat – celková kapacita 700 ml Vám to nekomplikovaně umožní. Samozřejmě, že je nádoba vybavena vlastní vidličkou, která je jednoduše připevněna ze strany na nejdelší straně nádoby. Po jídle nádobu jednoduše uzavřete a doma jednoduše umyjete v myčce. Samozřejmě i milovníci polévek nepřijdou zkrátka, stačí si polévku ozvláštnit krusony, hotová lahůdka pro labužníky. Dobrou chuť! Salát-to-go v detailu: • 2-dílná nádoba pro salát a dresink na cesty, do školy nebo kanceláře• šálek na 700 ml křehkého salátu, jeden na dresink• dokonce i vidlice je již připevněna na nádobě• velikost nádoby umožňuje protřepání dresinku• pro zdravé a lehké jídlo všude - bez nepořádku• stačí si ráno připravit salát podle vašeho výběru a užijte si to později!• samozřejmostí je mytí v myčce• samozřejmě vhodné i pro jiné potraviny, jako je guláš, těstoviny atd.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Nádoba na salát 2-Go za skvělou cenu 172 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dózy na potraviny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Nádoba na salát 2-Go

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Nádoba na salát 2-Go skvělá volba v kategorii Dózy na potraviny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Nádoba na salát 2-Go od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Nádoba na salát 2-Go}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Nádoba na salát 2-Go mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Nádoba na salát 2-Go Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Nádoba na salát 2-Go, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Nádoba na salát 2-Go Kokiska na zahradu

Nádoba na salát 2-Go Dózy na potraviny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Nádoba na salát 2-Go i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 172 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Nádoba na salát 2-Go na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410325262 z výroby
- produkt je v kategorii Dózy na potraviny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Nádoba na salát 2-Go Dózy na potraviny
Cena zboží
172 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dózy na potraviny Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Nádoba na salát 2-Go) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410325262, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.