Info o Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion - hodnocení a parametry

Informace: Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion Ruční nástroje Portmeirion

Popis produktu: Nerezová ocel a porcelán je nesmrtelnou kombinací, která by neměla chybět v žádném příbytku. Příbory či naběračky vyráběné pod britskou taktovkou sluší především rustikálnímu stylu bydlení, ale skvěle zapadnou i do moderní domácnosti. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion

Lukáš
Pro mé potřeby je Portmeirion Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion Portmeirion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion Portmeirion na zahradu

Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Portmeirion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Portmeirion
- číslo EAN 749151663619 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion Ruční nástroje
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Portmeirion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Naběračka na těstoviny z nerezové oceli a porcelánu Portmeirion) potřebujete dokumentaci od výrobce (Portmeirion), manuály 749151663619, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.