Info o Myslivost s kamerou i s puškou - hodnocení a parametry

Informace: Myslivost s kamerou i s puškou Myslivost Akcent

Popis produktu: Kniha Myslivost s kamerou i s puškou: Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V roce 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře. V tehdejších Jeseníkách na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století nebylo vzácné setkat se s tetřevem i s tetřívkem.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Myslivost s kamerou i s puškou za skvělou cenu 189 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Myslivost na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Myslivost s kamerou i s puškou

Lukáš
Pro mé potřeby je Akcent Myslivost s kamerou i s puškou skvělá volba v kategorii Myslivost.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Myslivost s kamerou i s puškou od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Myslivost s kamerou i s puškou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Myslivost s kamerou i s puškou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Myslivost s kamerou i s puškou Akcent - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Myslivost s kamerou i s puškou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Myslivost s kamerou i s puškou Akcent na zahradu

Myslivost s kamerou i s puškou Myslivost Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Myslivost s kamerou i s puškou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Akcent, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 189 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Myslivost s kamerou i s puškou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Akcent
- číslo EAN 9788074972034 z výroby
- produkt je v kategorii Myslivost


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Myslivost s kamerou i s puškou Myslivost
Cena zboží
189 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Myslivost Akcent

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Myslivost s kamerou i s puškou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Akcent), manuály 9788074972034, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.