Info o Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk - hodnocení a parametry

Informace: Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk Vybavení koupelny Iris Hantverk

Popis produktu: Doplňky od švédské značky Iris Hantverk posouvají daleko za známé hranice to, co nazýváme ruční prací. Jsou totiž ručně vyráběny ve švédské malé dílně, a to řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat a žít plnohodnotný život. Na všechny kousky jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici ohledně péče o tělo a zdraví, ale také domácnost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk Iris Hantverk na zahradu

Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511004235 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk Vybavení koupelny
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Mýdlo na holení s vůní cedrového dřeva Iris Hantverk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511004235, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.