Info o Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping - hodnocení a parametry

Informace: Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping Zapálený cestovatel Gentlemen's Hardware

Popis produktu: Srdce každého výletníka nyní zaplesá. S tímto muntifunkčním příborem od Gentlemen's Hardware vám odpadnou všechny starosti s tím, že dnes si tu polévku zkrátka vypijete a chleba ulomíte. Nástroj má totiž lžíci, nůž i vidličku. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping za skvělou cenu 439 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zapálený cestovatel na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping

Lukáš
Pro mé potřeby je Gentlemen's Hardware Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping skvělá volba v kategorii Zapálený cestovatel.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping Gentlemen's Hardware - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping Gentlemen's Hardware na zahradu

Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping Zapálený cestovatel Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Gentlemen's Hardware, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 439 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gentlemen's Hardware
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Zapálený cestovatel


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping Zapálený cestovatel
Cena zboží
439 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zapálený cestovatel Gentlemen's Hardware

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Multifunkční příbor Gentlemen's Hardware Camping) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gentlemen's Hardware), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.