Info o Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost - hodnocení a parametry

Informace: Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost Nože Jean Dubost

Popis produktu: Praktický nožík, který jste si vždy přáli! Vyberte si tento z nerezové oceli s rukojetí z dubového dřeva od francouzské značky Jean Dubost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost za skvělou cenu 539 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost Jean Dubost na zahradu

Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 539 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost Nože
Cena zboží
539 Kč
Dostupnost
10.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Multifunčkní nožík z nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva Jean Dubost) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.