Info o Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious - hodnocení a parametry

Informace: Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Kulatý odkládací  stolek It´s Marblelicious značky Bold monkey zaujme vskutku originálním designem ve stylu art deco. Dominantou je mramorová deska v hnědé barvě, která díky příměsím odstínů bílé barvy vytváří krásnou mozaiku. Nutno podotknout že každá deska je originál a žádná není stejná. Ta je vsazena do kovového rámu v bronzové bavě. Základna podnože kopíruje obrys desky a zvyšuje tím také celkovou stabilitu. Stolek se nejvíce hodí do designově laděného prostředí, do domácnosti, kanceláře, ale i komerčních prostor.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious za skvělou cenu 5 691 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious Bold Monkey na zahradu

Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 691 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548047099 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious Konferenční stolky
Cena zboží
5 691 Kč
Dostupnost
05.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Mramorový odkládací stolek Bold Monkey It´s Marblelicious) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548047099, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.