Info o Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí - hodnocení a parametry

Informace: Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí Ostatní fitness nářadí MOVIT

Popis produktu: Movit -Sada závaží na kotníky a zápěstí Ideální na procházky a jogging, ale i pro aerobik a Tae Bo. Posilujte své svaly účinně. Závaží je na suchý zip, snadno připevníte na zápěstí nebo na nohy. Váha: 2 x 1 kg 2 x 0,5 kg Obsah balení: 2 x závaží na kotníky 1 kg 2 x závaží na zápěstí 0,5 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí za skvělou cenu 295 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí MOVIT na zahradu

Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 295 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821001239 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
295 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Movit - Sada závaží na kotníky a zápěstí) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821001239, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.