Info o MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky Švihadla MOVIT

Popis produktu: Skákáním přes švihadlo nezlepšujete pouze svojí kondičku, ale také koordinaci. Toto šivhadlo má speciální kuličková ložiska, díky kterým je možné šivhadlo roztočit rychleji, než švihadla obyčejná. Rukojeti jsou pokryty pěnou, pro lepší držení, délku švihadla si můžete individuálně přizpůsobit.   Technické údaje: hmotnost šivhadla: 150 g odnímatelná záváží: 2x 220 g délka švihadla: 277 cm délka rukojeti: 13,5 cm pěna na rukojeti: délka 10 cm, průměr 3,5 cm   Obsah balení: 1x šivhadlo celková hmotnost: 640 g    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky za skvělou cenu 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Švihadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky skvělá volba v kategorii Švihadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky MOVIT na zahradu

MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky Švihadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821611537 z výroby
- produkt je v kategorii Švihadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky Švihadla
Cena zboží
149 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Švihadla MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 9635 Švihadlo s kuličkovými ložisky) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821611537, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.