Info o MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá Ostatní fitness nářadí MOVIT

Popis produktu: S Movit profesionální hrazdou k připevnění na zeď můžete provádět mnoho různých cviků k posílení svalstva rukou, ramen, břicha a zad. 2 různé možnosti skupin úchopů umožňují zatížení různých svalových skupin a rozmanitý trénink. Bezpečnou oporu a trénink bez puchýřů zajišťují 4 rukojeti hrazdy. Stabilní konstrukce z čtvercových ocelových profilů se svařenými rohy, které bezpečně upevníte 8 silnými hmoždinkami (jsou součástí dodávky) na zeď s maximálním zatížením až do 350 kg! Díky upevňovacímu materiálu, který je součástí dodávky může být hrazda okamžitě připevněná na zeď a Váš trénink může hned začít.   Upozornění: montáž je povolena pouze na vhodné zdi (tj. např. beton nebo kámen), které odpovídají celkovému hmotnostnímu zatížení (nelze provést do pro duté zdi nebo do sádrokartonu).    Technické údaje: maximální nosnost: 350 kg rozměry: 99 x 49 x 19,5 cm hmotnost: 4,4 kg průměr přitahovací tyče: 2,5 cm průměr úchytů: 2,9 cm  ocelová konstrukce: 50 x 50 mm čtvercové ocelové profily   Obsah balení: 1x hrazda na zeď MOVIT vč. připevňovacích materiálů  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá MOVIT na zahradu

MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821717871 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 43264 Domácí posilovací hrazda na zeď - bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821717871, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.