Info o MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá Ostatní fitness nářadí MOVIT

Popis produktu: S touto profesionální hrazdou MOVIT® můžete provádět mnoho různých cvičení, které vedou k posílení paží, nohou, zad, hrudníku a břišních svalů. Tři různé typy rukojetí poskytují zátěž na více svalových skupin a umožňují pestrý trénink. Tyto 4 rukojeti jsou navíc potaženy pěnovými vycpávkami. Extrémně stabilní čtvercová ocelová konstrukce, která se pevně připevní ke stropu pomocí 8 šroubů. Maximální zatížení až 350 kg! Je tak snadné a příjemné cvičit v pohodlí vašeho domova. Poznámka: Instalace je vhodná pouze na určité typy stropů (např. beton nebo kámen), nikoliv na duté stěny či sádrokarton.   Technické údaje: barva: bílá polstrované rukojeti 3 typy rukojetí velmi robustní ocelový rám 50 x 50 mm  maximální nosnost: 350 kg materiál: ocel rozměry: 99 x 42 x 34 cm hmotnost: 5,3 kg průměr trubky: 25 mm průměr rukojeti: 29 mm velmi pevné uchycení ke zdi   Obsah balení: 1x MOVIT® profesionální posilovací hrazda pro stropní montáž vč. montážního materiálu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá za skvělou cenu 1 125 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá MOVIT na zahradu

MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821637834 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
1 125 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 33235 Posilovací hrazda pro stropní montáž - bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821637834, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.