Info o MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová Ostatní fitness nářadí MOVIT

Popis produktu: Cvičte doma i na cestách! Nemáte čas chodit do posilovny, a přesto toužíte po dokonalém těle? Řešením je přenosná hrazda na cvičení MOVIT®. Díky nastavitelné délce a jednoduchému upevnění můžete posilovat kdekoliv. Délka hrazdy se dá měnit od 62 cm do 100 cm, stačí pomocí šroubového závitu bezpečně upevnit do horních nebo dolních částí dveří, podle toho, které partie budete posilovat. Díky jednomu cvičebnímu nástroji tak efektivně posílíte zádové partie, paže, i břišní svaly. Hrazdu rovněž můžete napevno připevnit šrouby, které jsou součástí balení.   Technické údaje: nastavitelná velikost: 63 - 100 cm  materiál: chrom barva: černá/oranžová maximální nosnost: 350 kg  kovový držák pro volitelnou trvalou montáž pomocí šroubů   Obsah balení: 1x posilovací hrazda upevňovací materiál      ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová MOVIT na zahradu

MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821629013 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 33195 Hrazda do dveří černá/oranžová) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821629013, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.