Info o MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá Ostatní fitness nářadí MOVIT

Popis produktu: Přítahy pro posílení zad a paží, lehy sedy pro dokonalé břišní svaly, stačí málo, ale pravidelně a výsledky budou brzy vidět. A že nemáte čas? Nevadí, hrazdu na cvičení MOVIT® můžete mít neustále po ruce, nezabere žádné místo a bude vždy tam, kde ji potřebujete. Délka hrazdy je nastavitelná podle šířky dveří, a to od 62 cm do 100 cm. Navíc zaručujeme jednoduchou manipulaci. Připevníte pouhým šroubením vnější kloubové hlavice, umístíte do horních částí dveří a posilujete záda, břicho, paže, nebo do spodní části dveří a makáte na břišních svalech.   Technické údaje: nastavitelná velikost: 63 - 100 cm  materiál: chrom barva: černá/modrá maximální nosnost: 350 kg  kovový držák pro volitelnou trvalou montáž pomocí šroubů   Obsah balení: 1x posilovací hrazda upevňovací materiál ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá za skvělou cenu 333 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá MOVIT na zahradu

MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 333 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821629006 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
333 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 33194 Hrazda do dveří černá/modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821629006, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.