Info o MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý Balanční podložky MOVIT

Popis produktu: Tento unikátní a jednoduchý balanční polštář MOVIT® je vhodný masážní doplněk při dlouhotrvajícím sezení. Působí tak příznivě proti bolestem zad a jeho masážní a rehabilitační účinky jsou prokazatelné. Ideální prostředek k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře a podporuje tak správné držení těla při sezení. Při rehabilitacích se často využívá k nacvičování držení rovnováhy těla a působí tak velice příznivě. Balanční polštář je plně bezpečný a vhodný pro všechny věkové kategorie. Tip: Využijte balační polštář i pro masáž nohou!  Neobsahuje ftalát a proto při běžném používání není zdraví škodlivé.       Technický popis: vyrobeno z vysoce pevnostní a odolné gumy materiál je protiskluzový a odolný otěru, šetrný k pokožce možnost dohuštění jehlou barevné provedení: černá rozměry: 33 cm testováno TÜV SÜD - vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů 1. strana: 913 bodlinek, 2. strana: hladká  nosnost: 200 kg   Obsah balení:  1 x balanční polštář na sezení MOVIT 1 x pumpička ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý za skvělou cenu 346 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Balanční podložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý skvělá volba v kategorii Balanční podložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý MOVIT na zahradu

MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý Balanční podložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 346 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821630606 z výroby
- produkt je v kategorii Balanční podložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý Balanční podložky
Cena zboží
346 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Balanční podložky MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 31953 Balanční polštář na sezení 33 cm - černý) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821630606, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.