Info o MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg Činky MOVIT

Popis produktu: Tyto činky MOVIT® formují nejen Vaši postavu, ale také posilují Vaše svaly a rozvíjejí sílu. S touto sadou budete ideálně vybaveni na silový trénink. Pro ty, co chtějí zůstat fit a ušetřit za zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technické údaje: Neklouzavá zvlněná rukojeť (křížová vroubkovaná), každá s cca 14,5 cm uchopovací plochou Trapézový závit a hvězdicové uzávěry pro bezpečné upevnění kotouče Rozměry: L 45 cm Tloušťka: Ø 25 mm Hmotnost: 1 kg (1x barbell s hvězdicemi)  Kotouče: Plastické pouzdro vyplněné betonem 4 x 2,0 kg: Ø 21,0 cm, Š 3,7 cm 4 x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, Š3,8 cm Vnitřní průměr: 26,5 mm Barva: černá Obsah balení: 4 x závaží 2,5 kg 4 x závaží 2,00 kg 2 x tyč  4 x hvězdicovitý uzávěr  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg za skvělou cenu 784 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Činky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg skvělá volba v kategorii Činky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg MOVIT na zahradu

MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg Činky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 784 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821633898 z výroby
- produkt je v kategorii Činky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg Činky
Cena zboží
784 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Činky MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 2 jednoruční nakládací činky s kotouči 20 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821633898, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.